Versenyeredmények
2021-2022-es tanév
· Kategória: Európai
Diáksport Nap (2021m futóverseny)
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2021. szeptember
24.
Verseny fajtája: országos-helyi
Résztvevő diákok: iskola tanulói
Felkészítő
pedagógus: Paucsa Tamásné, Magyari Attila
· Kategória: Deák Kupa
Váltóverseny (alsó)
Helyszín: Söjtör
Időpont:2021. október 11.
Elért
helyezés: alsó tagozat: I. hely: Pergel Norina, Gergelics Zalán,
Gáspár Ronen, Boronyák Emma, Katona Hanna, Karakai Dávid, Doszpoth Bernadett,
Doncsecs Dániel
felső tagozat: V. hely
Felkészítő pedagógus: Paucsa Tamásné, Magyari Attila Csaba
· Kategória: Mesemondó
verseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:2021. nov.17
Verseny
fajtája: iskolai
Elért helyezés: 1. helyezés: Török Bíborka 1.o.,
Pergel Norina 2.o
Rozsnyói Gergő 3.o.
Rozsnyói Botond Attila 4.o.
2. helyezés: Gyulasi
Rozina 1.o.
Simonffy Lilla 2.o.
Boronyák Emma 3.o.
Méhes
Viola Hajnal
3. helyezés: Heri Mátyás 1.o.
Doszpoth Péter 2.o.
Szunyog Szabolcs 3.o.
Desics Krisztián, Vincze Anna 4.o.
Felkészítő
pedagógus: Alsós
osztályfőnökök
·
Kategória: Helyesíró
verseny 3-4.osztály
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:2022. március 30.
Verseny fajtája: iskolai
Elért helyezés: 1. helyezés: Rozsnyói Botond 4. osztály;
2. helyezés: Desics
Krisztián 4. osztály;
3. helyezés: Méhes Viola Hajnal 4. osztály
Felkészítő
pedagógus: Molnár-Gál Gyöngyi, Ódorné Marton
Edit
·
Kategória: Szépíró verseny 1-4.osztály
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:2022. június 13.
Verseny fajtája: iskolai
1.osztály
Elért
helyezés: 1. helyezés: Horváth Lóránt Dáriusz
2. helyezés: Tölgyesi
Ketrin Szkarlett
3. helyezés:Heri
Mátyás, Hart Nimród
2. osztály
Elért helyezés: 1. helyezés: Molnár
Tamara
2. helyezés: Pergel Norina
3. helyezés: Simonffy
Lilla
3. osztály:
Elért helyezés: 1. helyezés: Boronyák
Emma
2. helyezés: Karakai
Dávid
3. helyezés: Szunyog
Szabolcs, Katona Hanna
4. osztály:
Elért helyezés: 1. helyezés: Doncsecs
Dániel
2. helyezés: Doszpoth
Bernadett
3. helyezés: Méhes
Viola Hajnal, Gyuk Gergely
Felkészítő
pedagógus: Alsós osztályfőnökök
· Kategória:
Tudásbajnokság
Helyszín: Levelezős verseny országos
Időpont: tanév során folyamatos
Verseny fajtája: országos, megyei
Olvasás, szövegértés: Gergelics Zalán 2.o. – 10.
hely
Rozsnyói
Gergő 3.o. – 9. hely
Angol kezdő: Rozsnyói Botond Attila 4.o. – 14.
hely.
Angol kezdő: Pásztor Domokos Csaba 5.o. – 1. hely
Magyar nyelv: Pásztor Domokos Csaba 5.o. – 31. hely
·
Kategória: Zrínyi Ilona
matematika verseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2022. 03.02.
Verseny fajtája: megyei
Elért helyezés: 3. hely: Vincze
Nóra 6.o.
Felkészítő
pedagógus: Lelkesné Farkas Judit
· Kategória:
Állatmesék rajzverseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2021. november 23.
Verseny fajtája: iskolai
Elért helyezés: 1. oszt.: 1. helyezés: Gyulasi Rozina Janka
2.
helyezés: Tölgyesi Ketrin Szkarlett
3.
helyezés: Horváth Lóránt Dárius
2. oszt.: 1. helyezés: Molnár Tamara
2.
helyezés: Simonffy Lilla
3.
helyezés: Szabó Máté
3. oszt.: 1. helyezés:
Karakai Dávid
2. helyezés:
Boronyák Emma
3.
helyezés: Katona Hanna
4. oszt.: 1. helyezés: Doszpoth Bernadett
2.
helyezés: Horváth Márk, Doncsecs Dániel
3.
helyezés: Desics Krisztián
Felkészítő
pedagógus: Molnár-Gál Gyöngyi
· Kategória:
„Advent fényei” rajzverseny
Helyszín: Pacsai Általános Iskola
Időpont: 2021. december 14.
Verseny fajtája: körzeti
Elért helyezés: Különdíj: Doncsecs Dániel 7.o.
Felkészítő
pedagógus: Molnár-Gál Gyöngyi
· Kategória: „Az
ezüst hegedű” Fésűs Éva meseillusztrációs rajzverseny
Helyszín: Bagodi Fekete István Általános Iskola Salomvári
Tagintézménye
Időpont: 2022. 01.24.
Verseny fajtája: körzeti
Elért helyezés: Kiemelés: Molnár Dóra Boglárka 1.o.
Felkészítő
pedagógus: Molnár-Gál Gyöngyi
· Kategória: „A
csudatarisznya” cigány mese illusztrációs verseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2022.05.17.
Verseny fajtája: iskolai
Elért helyezés: 1. oszt.: 1. helyezés: Molnár Dóra Boglárka
2.
helyezés: Heri Mátyás
2. oszt.: 1. helyezés: Gáspár Ronen
2.
helyezés: Simonffy Lilla
3. oszt.:
1. helyezés: Boronyák Emma
2.
helyezés: Katona Hanna
4. oszt.: 1. helyezés: Vincze Anna
2.
helyezés: Pörzse Tamás
Felkészítő
pedagógus: Molnár-Gál Gyöngyi
· Kategória: „Törd
a fejed” matematika verseny (3-4. osztály)
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2022.05.22.
Verseny fajtája: iskolai
Elért helyezés: 1. helyezés: Rozsnyói Botond Attila 4.o.
2. helyezés: Karakai
Dávid 3.o.
3. helyezés: Boronyák
Emma 3.o.
Felkészítő
pedagógus: Adravecz Ibolya, Molnár-Gál Gyöngyi
· Kategória:
Iskolai népdaléneklési verseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2022.04.28.
Verseny fajtája: iskolai
Elért helyezés: 1. helyezés Egyéni Alsó: Boronyák Emma, Molnár
Dóra
Egyéni Felső: Gellén Alíz
Csoportos Alsó: Méhes Viola, Vincze
Anna
Csoportos Felső: Vincze Nóra, Gyulasi Abigél
2. helyezés: Egyéni Alsó: Bella Dávid
Csoportos Alsó: Doszpoth Péter, Boros Zalán
Csoportos Felső: Gellén Alíz, Joszt Bíborka
3. helyezés: Egyéni Alsó: Pergel Norina
Csoportos Alsó: Molnár Tamara, Pergel Norina
Csoportos Felső: Mészáros Dorka,
Molnár Magdaléna
Felkészítő pedagógus: Gergelicsné Biró Ibolya
· Kategória :A
„Turini Remete” – Kossuth Lajos Történelmi Vetélkedő
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2022.03.20-2022.04.06.
Verseny fajtája: iskolai
Elért helyezés: egyéni: 1. helyezés –Felső Flórián,
2.
helyezés: –Cserkuti Noel
3.
helyezés: –Németh Kristóf
Felkészítő pedagógus: Gergelicsné Biró Ibolya
· Kategória:
Bendegúz Tudásbajnokság
Helyszín: Levelező
Időpont: 2021-2022 tanév
Verseny fajtája: Történelem országos
Elért helyezés: 1. helyezés: Ambrus Rikárdó (arany)
2. helyezés:
Kósi Levente, Boros Ádám Bence (ezüst)
3. helyezés: Doncsecs Donát József (bronz)
Felkészítő
pedagógus: Gergelicsné Biró Ibolya
·
Kategória: Furfangos
feladatok
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2021. 10.18-11.05.
Verseny fajtája: iskolai
Elért helyezés: 1. helyezés: Bakos Virág 8.o., Kancsal Dávid 7.o.
2. helyezés: Balogh
Letícia 8.o., Kovács Gréta 8.o., De Negri Martin 7.o.
Doncsecs Donát 7.o., Tímár Bence 7.o.;
3. helyezés:
Szente Balázs 8.o.
Felkészítő
pedagógus: Lelkesné Farkas Judit
· Kategória: Versmondó
verseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2022.02.01
Verseny fajtája: iskolai
Elért helyezés:
1. helyezés: Gyulasi Abigél 5.o, De Negri Martin, Kancsal Dávid 7. o.
2. helyezés: Szanyi Levente 5.o., Kovács Gréta 8. o.
3. helyezés: Kancsal Viktória 6. o. , Kancsal Dávid 7. o.
Felkészítő
pedagógus: Dobriné Benárd Csilla
· Kategória: Bendegúz nyelvész
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:2022. 03. 04 - 06.
Verseny fajtája: megyei
Elért helyezés:
4. hely: Gellén Alíz
6. hely: Vincze Nóra
Felkészítő pedagógus: Dobriné Benárd Csilla
Helyszín: Városi Sportcentrum
Időpont:2022.05.03.
Verseny fajtája: városi
Elért helyezés: 5.hely
Horváth Dominik 8.o., DeNegri
Martin7.o., Kancsal Dávid 7.o.,
Doncsecs Donát 7.o., Ambrus
Rikárdó 7.o.,
Bakos Gyula 6.o., Kámán Zsolt
6.o., Simon-Kis Domonkos.5.o.
Felkészítő pedagógus: Magyari Attila Csaba
Helyszín: Mindszenthy József Általános Iskola Gimnázium és
Kollégium
Időpont: 2021.11.16.
Verseny fajtája: megyei
Elért helyezés: 3. hely
Kancsal Dávid 7.o., Doncsecs Donát7.o.,
Ambrus Rikárdó 7.o.
Felkészítő pedagógus: Magyari Attila Csaba
Helyszín: Zalakerámia Sport – és Rendezvénycsarnok
Időpont:
2021.11.08.
Verseny
fajtája: városkörnyéki
Elért helyezés: 3. hely
Kancsal Dávid7.o., Doncsecs Donát7.o.,
Ambrus Rikárdó 7.o., DeNegri Martin 7.o.,
Horváth Dominik 8.o., Szente
Balázs 8.o., Bakos Gyula 6.o.
Felkészítő pedagógus: Magyari Attila Csaba
Helyszín: Zalaegerszegi Szakképzési
Centrum Ganz Ábrahám Technikum
Időpont:
2021.11.03.
Verseny
fajtája: városi
Elért
helyezés: 5. hely
Horváth Dominik 8.o., Kovács Gréta
8.o., Balogh Letícia,8.o. Kurverger Kiara 8.o.
Felkészítő pedagógus: Magyari Attila Csaba
Helyszín: Zalaegerszeg
Időpont: 2021.10.19.
Verseny
fajtája: Diákolimpia Megyei Döntő
Elért
helyezés: Desics Dalma 13. hely, Doncsecs Donát 29.hely
Felkészítő tanár : Magyari Attila
Csaba
Helyszín:Kecel
Időpont: 2022.05.21.
Verseny fajtája: Országos
Elért
helyezés:
NOGI 4.hely
GI
1.hely
Horváth Dominik 8.o.
Felkészítő: Edző- Soós György