Versenyeredmények
2016/2017-es
tanév I. félév
MDSZ Diáksportnap 2016 m
futóverseny
Helyszín:
Bocfölde sportpálya
Időpont:
2016. szeptember 30.
Verseny
fajtája: helyi
Elért
helyezések: 1-2.
osztály: 1. helyezés: De Negri Martin (2. osztály)
2. helyezés: Desics Dalma (2. osztály)
3. helyezés: Dávid Tamás (1. osztály)
3-4. osztály: 1.
helyezés: Capár Ákos (4. osztály)
2. helyezés: Veres Balázs (4. osztály)
3. helyezés: Horváth Dominik (3. osztály)
5-6. osztály: 1.
helyezés: Dormán Dávid (5. osztály)
2. helyezés: Németh Máté (5. osztály)
3. helyezés: De Negri Márk (5. osztály)
7-8. osztály: 1.
helyezés: Dávid Dominik (8. osztály)
2. helyezés: Capár Róbert (8. osztály)
3. helyezés: Farkas Nikol (8. osztály)
Felkészítő
pedagógusok: Paucsa Tamásné (alsó tagozat),
Nagy Ildikó (felső tagozat)
Deák kupa váltóverseny
Helyszín:
Söjtöri Deák Ferenc Általános Iskola
Időpont:
2016. október 10.
Verseny
fajtája: körzeti
Elért helyezések:
Alsós csapat (8 fő) 4. helyezés
Felsős csapat (8 fő) 3. helyezés
Felkészítő
pedagógusok: Paucsa Tamásné (alsó tagozat),
Nagy Ildikó (felső tagozat)
Deák
Ferenc komplex tanulmányi verseny
Helyszín:
Söjtöri Deák Ferenc Általános Iskola
Időpont:
2016. október 11.
Verseny
fajtája: körzeti
Részt vevő
diákok 5-6. osztály: Horváth Bálint (6. osztály), Horváth Barbara (6. osztály),
Tompos Dóra (6. osztály)
Elért
helyezés: 1. helyezés
Részt vevő diákok 7-8.
osztály: Vidák-Bécs Máté (7. osztály), Farkas Nikol (8. osztály),
Márkus Anna Júlia (8. osztály)
Elért helyezés: 2. helyezés
Felkészítő pedagógusok: Dobriné
Benárd Csilla, Lelkesné
Farkas Judit
Megyei diákolimpia
- Mezei futóbajnokság
Helyszín: Nagykanizsa
Időpont: 2015. október 26.
Verseny fajtája: megyei
Elért helyezések: II. korcsoport: 26. helyezés Capár Ákos (4. osztály)
49. helyezés Horváth Dominik (3. osztály)
69. helyezés Ambrus István Lorenzó
(4. osztály)
70. helyezés József Attila Ákos (3. osztály)
III. korcsoport: 58. helyezés Dormán Dávid (5.
osztály)
IV. korcsoport: 56. helyezés Dávid Adrián Dominik (8.
osztály)
Felkészítő pedagógus: Nagy Ildikó
„Mesefalva” mesemondó verseny
Helyszín: Göcsej Kapuja Bak Általános Iskola
Időpont: 2016. november 18.
Verseny fajtája: körzeti
Elért helyezés: 1. helyezés Prenner Hanna
(3. osztály)
2. helyezés Bordás László Imre (1. osztály)
Felkészítő pedagógus: Borosné Olasz
Judit, Adravecz Ibolya
Ady Endre versmondó verseny
Helyszín: Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtár
Időpont: 2016. november 21.
Verseny fajtája: város és környéke
Elért helyezés: 3. helyezés Simonyai
Noel Nimród (6. osztály)
Felkészítő pedagógus: Dobriné
Benárd Csilla
Kis
Tudós Nap – Természettudományi szakdélután
Helyszín: Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános
Iskola
Időpont: 2015. december 8.
Verseny fajtája: területi
Részt vevő diákok: Horváth Bálint Benedek (6.
osztály)
Vidák-Bécs Máté
(7. osztály)
Elért helyezés: 2. helyezés
Felkészítő pedagógus: Kámánné Szabó Éva, Lelkesné Farkas Judit
Körzeti szavalóverseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2016. január 19.
Verseny fajtája: körzeti
Elért helyezés: 5-6. osztály: 1. helyezés Tompos Dóra
(6. osztály)
3. helyezés Simonyai
Noel Nimród (6. osztály)
Felkészítő pedagógus: Dobriné
Benárd Csilla