Versenyeredmények
2020/2021.
tanév
·
Európai
Diáksport Napja-2020.
Kategória:
futás, testnevelés
Helyszín:
Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:
2020. szeptember 24.
Verseny
fajtája: helyi
Elért
helyezés:
1. osztály:
Gáspár Ronen, Pergel Norina,
2. osztály: Mészáros
Dávid, De Negri Petra,
3. osztály:
Doncsecs Dániel, Doszpoth Bernadett,
4. osztály:
Gáspár Zalán, Gyulasi Abigél.
Felkészítő:
Paucsa Tamásné, Magyari Attila
· Rajz verseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2020. november
Verseny fajtája: helyi
Verseny témája: rajz
Elért helyezés:
1. osztály: 1. helyezés: Szabó Máté, 2. helyezés: Németh Hanna, 3. helyezés: Lében Hunor
2. osztály: 1. helyezés: Karakai Dávid, 2. helyezés: De Negri Petra, 3. helyezés: Szunyog Szabolcs
3. osztály: 1. helyezés: Marti Ádám, 2. helyezés: Méhes Viola, 3. helyezés: Gyuk Gergely
4. osztály: 1. helyezés: Simon-Kiss Domonkos
Felkészítő pedagógusok: Molnár-Gál Gyöngyi, Kámánné Szabó Éva
· Mesemondó verseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2020. november
Verseny fajtája: helyi
Verseny témája: Legkedvesebb mesém
Elért helyezés:
1. osztály: 1. helyezés: Simonffy Lilla
2. osztály: 1. helyezés: Rozsnyói Gergő, 2. helyezés: Mészáros Dávid, 3. helyezés: De Negri Petra
3. osztály: 1. helyezés: Rozsnyói Botond,
4. osztály: 1. helyezés: Pásztor Domokos, 2. helyezés: Felső Flórián
Felkészítő pedagógusok: alsós osztályfőnökök
· Furfangos matematika
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2020. november 6.
Verseny fajtája: helyi
Elért helyezések:
1. helyezés: Kancsal Dávid, Kancsal Viktória
2. helyezés: Bakos Gyula
3. helyezés: Elefánt Erik
Felkészítő pedagógus: Lelkesné Farkas Judit
·
Iskolai
asztalitenisz verseny
Helyszín:
Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:
2020. november-december
Verseny
fajtája: helyi
Elért
helyezések: 1. helyezettek:
5. osztály:
Bakos Gyula
6. osztály:
De Negri Martin
7. osztály:
Tölgyesi Brendon
8. osztály:
Ambrus Lorenzo
Felkészítő
pedagógus: Magyari Attila
· Szavalóverseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2021. január 18.- január 20.
Verseny fajtája: helyi
Elért helyezések:
5. osztály: 1.helyezés: Kancsal Viktória, Vincze Nóra
6. osztály: 1. helyezés: De Negri Martin, Kancsal Dávid, 2. helyezés: Ambrus Rikárdó, Doncsecs Donát
7. osztály: 1. helyezés: Bakos Virág, Horváth Dominik, Kovács Gréta, Rákosa Luca
Felkészítő pedagógus: Dobriné Benárd Csilla
· Angol házi verseny – Holidays and
Celebrations
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2021. február 19.
Verseny fajtája: helyi
Elért helyezések:
4. osztály: Gellén Alíz, Simon-Kiss Domonkos, Pásztor Domokos
5. osztály: Vincze Nóra, Kancsal Viktória, Tompos Botond
6. osztály: De Negri Martin, Kancsal Dávid, Doncsecs Donát
7. osztály: Ficsór Alexa, Rákosa Luca, Kovács Gréta Zsanett
8. osztály: Elefánt Erik, Balogh Zsanett, Kovács Adrián
Felkészítő pedagógusok: Rávai-Csontos Éva
·
Zrínyi
Ilona matematika verseny
Helyszín:
Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:
2021. május 12.
Verseny
fajtája: megyei
Elért
helyezések:
25. helyezés:
Pásztor Domokos
51. helyezés:
Rozsnyói Botond
54. helyezés: De
Negri Martin
71. helyezés:
Vincze Nóra
Felkészítő
pedagógus: Lelkesné Farkas Judit
· „Cigány népmese” rajzverseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2021.05.26
Verseny fajtája: helyi
Elért helyezések:
2. osztály: 1. helyezés: Katona Hanna, 2. helyezés: Szunyog Szabolcs, 3. helyezés: Karakai Dávid
3. osztály: 1. helyezés: Horváth Márk, 2. helyezés: Méhes Viola, 3. helyezés: Gyuk Gergely
4. osztály:1. helyezés: Gellén Alíz, 2. helyezés: Gáspár Zalán, 3. helyezés: Simon-Kiss Domonkos
Felkészítő pedagógus: Molnár-Gál Gyöngyi
·
Szépeníró
verseny
Helyszín:
Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:
2021. június
Verseny
fajtája: házi
Elért
helyezések:
1. osztály:
1 helyezés: Molnár Tamara, 2. helyezés:
Simonffy Lilla
2.
osztály: 1. helyezés: Karakai Dávid, 2. helyezés: Mészáros
Dávid, 3. helyezés: De Negri Petra
3.
osztály: 1. helyezés: Doncsecs Dániel, 2. helyezés: Horváth
Márk, 3. helyezés: Vincze Anna
4.
osztály: 1 helyezés: Gellén Alíz, 2. helyezés: Gáspár Zalán, 3
helyezés: Simon-Kiss Domonkos
Felkészítő
pedagógus: alsós osztályfőnökök