Versenyeredmények
2017/2018.
tanév
·
Deák
Kupa Futóverseny
Helyszín: Söjtöri Deák Ferenc Általános Iskola
Időpont: 2017. október 2.
Verseny fajtája: körzeti
Elért helyezés: alsós csapat 4. helyezés
Csapat tagjai: Vincze Nóra, De Negri Martin, Desics Dalma, Mészáros Dorka, Horváth Dominik, József Attila Ákos, Kovács Gréta, Vörös Adél
Felkészítő pedagógus: Szanati Ferenc
·
Deák
Ferenc Komplex Tanulmányi Verseny
Helyszín: Söjtöri Deák Ferenc
Általános Iskola
Időpont: 2017. október 18.
Verseny fajtája: körzeti
Elért helyezés: 7-8. osztály: 1. helyezés
Csapat tagjai: Horváth Bálint Benedek, Tompos Dóra, Vidák-Bécs Máté
Felkészítő
pedagógusok: Dobriné Benárd Csilla, Lelkesné Farkas Judit
·
„Akadályokon
át” körzeti mesemondó verseny
Helyszín: Göcsej Kapuja Bak Általános Iskola
Időpont: 2017. november 24.
Verseny
fajtája: körzeti
Elért helyezések: 1. helyezés Prenner Hanna (4. osztály)
3. helyezés: Bordás László Imre (2. osztály)
Felkészítő pedagógusok: Huber Klára
(4. osztály), Adravecz Ibolya (2. osztály)
·
Diákolimpia
Grundbirkózás
Helyszín:
Meszesi Általános Iskola Pécs
Időpont:
2018. január 12.
Verseny
fajtája: országos elődöntő
Elért
helyezés: csapatban 10. helyezés
Csapat
tagjai: Kámán Zsolt, Tompos Botond, Nagy Rajmund Zoltán, Horváth Dominik,
József Attila Ákos, Tölgyesi Antónió Krisztián,
Tölgyesi Roland Brendon
Felkészítő
pedagógus: Szanati Ferenc
·
Körzeti
Szavalóverseny
Helyszín: Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont: 2018. január 24.
Verseny fajtája: körzeti
Elért helyezések: 2. helyezés Tompos Dóra (7. osztály)
3. helyezés Prenner Anna (7. osztály)
Felkészítő pedagógus: Dobriné Benárd Csilla
·
Zrínyi
Ilona matematika verseny
Időpont:
2018. február 16.
Verseny
fajtája: megyei
Elért
helyezések: 12. helyezés De Negri Márk (6. osztály)
30.
helyezés Vincze Nóra (2. osztály)
Felkészítő
pedagógusok: Lelkesné Farkas Judit (6. osztály), Adravecz Ibolya (2. osztály)
·
Simonyi
Zsigmond helyesírási verseny
Időpont:
2018. március 3.
Verseny
fajtája: megyei
Elért
helyezés: 10. helyezés Horváth Bálint Benedek (7. osztály)
Felkészítő
pedagógus: Dobriné Benárd Csilla
·
Bendegúz
matematikai levelezős verseny
Helyszín:
Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Időpont:
2017/2018. tanév folyamán
Verseny
fajtája: országos
Elért
helyezések: Vincze Nóra 16. helyezés (2. osztály)
Kancsal
Dávid 21. helyezés (3. osztály)
Felkészítő
pedagógus: Adravecz Ibolya
·
Festetics
versmondó verseny
Helyszín:
Pókaszepetki Festetics Kristóf Általános Iskola
Időpont:
2018. április 24.
Verseny
fajtája: körzeti
Elért
helyezés: 1. helyezés Tompos Dóra (7. osztály)
Felkészítő
pedagógus: Dobriné Benárd Csilla
·
Aprók
dala népdaléneklési verseny
Helyszín:
Göcsej Kapuja Bak Általános Iskola
Időpont:
2018. április 27.
Verseny
fajtája: körzeti
Elért
helyezések: Molnár Magdaléna (3. osztály) arany minősítés
Timár Bence (3. osztály) arany minősítés
Gellén Alíz (1. osztály) ezüst minősítés
Gyulasi Abigél
Panna (1.osztály) ezüst minősítés
Simon-Kiss Domonkos (1.osztály) bronz minősítés
Tompos Botond (2.osztály) bronz minősítés
Felkészítő
pedagógus: Gergelicsné Biró
Ibolya
·
Lilavegyész
országos kémia verseny
Helyszín:
5.sz. Általános Iskola és Sportiskola Gyula
Időpont:
2018. május 19.
Verseny
fajtája: országos
Részt
vevő diák: Vidák-Bécs Máté (8. osztály)
Elért
helyezés: 7. helyezés
Felkészítő
pedagógus: Kámánné Szabó Éva
·
Diákolimpia
Gi Grappling (1. korcsoport
46 kg, illetve 42 kg)
Helyszín: Kecskemét
Időpont: 2018. május 26.
Verseny fajtája: országos
Részt vevő diák: Horváth Dominik (4. osztály)
Elért helyezés: 2. helyezés, illetve 3. helyezés
Felkészítő: Soós György (külsős oktató)
·
Diákolimpia
NoGi Grappling (1.
korcsoport 46 kg)
Helyszín:
Kecskemét
Időpont:
2018. május 26.
Verseny
fajtája: országos
Részt
vevő diák: Horváth Dominik (4. osztály)
Elért
helyezés: 3. helyezés
Felkészítő:
Soós György (külsős oktató)
·
Diákolimpia
Gi Grappling (2. korcsoport
42 kg)
Helyszín:
Kecskemét
Időpont:
2018. május 26.
Verseny
fajtája: országos
Részt
vevő diák: Horváth Dominik (4. osztály)
Elért
helyezés: 1. helyezés
Felkészítő:
Soós György (külsős oktató)
·
Diákolimpia
NoGi Grappling (2.
korcsoport 42 kg)
Helyszín:
Kecskemét
Időpont:
2018. május 26.
Verseny
fajtája: országos
Részt
vevő diák: Horváth Dominik (4. osztály)
Elért
helyezés: 1. helyezés
Felkészítő:
Soós György (külsős oktató)